PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 16 cze 2019, o 07:20

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 27 lip 2010, o 23:37 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
Skoro nawet legalne heteryckie malzenstwa maja problem ze sprawami, ktore rzekomo takie zwiazki mialby uregulowac?

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... rawo_.html

Cytuj:
[...]Mąż nie wiedział, dlaczego pani Małgorzata nie wróciła do domu. Najpierw obdzwonił wszystkich krewnych i znajomych. Chciał zgłosić zaginięcie na policję, ale zgodnie z przepisami musiał na to czekać 24 godziny. Następnego dnia rano żony wciąż nie było. Sąsiad poradził mu, żeby zadzwonił do szpitala. - Dowiedziałem się, że Małgosia jest w Rybniku. Od razu pojechałem tam z synem. W szpitalu powiedziano mi tylko, że żona była agresywna, trzeba ją było przypiąć pasami. Chciałem ją zobaczyć, przytulić... Powiedzieli, że nie mogę. Nikt nie potrafił mi wyjaśnić, co Małgosi dolega - płacze Mieczysław Monsior.

Następnego dnia zadzwonił do szpitala. Przez telefon usłyszał tylko krótką wiadomość: żona zmarła o godz. 8.

Zrozpaczony mąż powiadomił prokuraturę, że nikt nie poinformował go, co się dzieje z żoną, że nie pozwolili mu się z nią zobaczyć i nie wie, w jakich okolicznościach umarła.[...]

[...]W szpitalu w Jaworznie usłyszeliśmy, że kobieta nie wymagała hospitalizacji, ale ponieważ zaczęła zachowywać się agresywnie i wypowiadać nielogicznie, skierowano ją na konsultację do Rybnika. - O takim fakcie nie wolno nam nikogo informować. Pacjentka nie mówiła, że chce kontaktu z rodziną, więc nie mieliśmy obowiązku nikogo powiadamiać - wyjaśniał nam dr Ireneusz Wójcik ze szpitala w Jaworznie. Podobne tłumaczenie usłyszeliśmy w Rybniku [...]

dla mnie to niewyobrazalne. w tym kraju nigdy nie bedzie normalnie, niezaleznie od tego czy wporwadza kiedys te zwiazki, czy nie. nawet jak wprowadza malzenstwa jak w Hiszpanii, tez nie bedzie normalnie. :beczy:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]