PWGay
http://pwgay.vipserv.org/

Palikot kontratakuje :)
http://pwgay.vipserv.org/viewtopic.php?f=16&t=2743
Strona 1 z 1

Autor:  mnemosyne [ 5 lip 2010, o 14:38 ]
Tytuł:  Palikot kontratakuje :)

http://wybory.gazeta.pl/wybory/1,106728 ... atrzy.html

"Palikot uznał bowiem dziś, że skoro prezes Prawa i Sprawiedliwości zaapelował w niedzielny wieczór o rzetelne wyjaśnienie okoliczności tragedii smoleńskiej, to poseł dorzuci do sprawy swoje zdanie: - Czy pobrano i przebadano krew Lecha Kaczyńskiego pod kątem obecności alkoholu? Czy prezydent był na pokładzie pod wypływem alkoholu - mówił poseł.

Palikot stawiał więcej pytań: - Dlaczego samolot miał 25 minut opóźnienia? Gdyby wyleciał o czasie mógłby spokojnie lądować. Co przez ten czas robił Lech Kaczyński i czy środowisko prezydenta nie wywierało wpływu na załogę?

Później Palikot zaatakował kler. Uznał, że w tysiącach kościołów doszło do złamania ciszy wyborczej. Księża mieli nawoływać do głosowania na Kaczyńskiego. - Dlatego czekam na zgłoszenia przypadków od światków tych wydarzeń. Następnie skieruję sprawę do sądu - zapowiedział poseł, który przypomniał o rozdziale Kościoła od państwa. - Około stu komisji wyborczych na Lubelszczyźnie było usytuowanych w pobliżu parafii. Czy to właściwe? Czy nie powinno być tak, jak za sklepami z alkoholem, że komisje muszą być oddalone od kościołów? - stawiał pytania Palikot."

Podoba mi sie :D

Autor:  Chlopiec [ 5 lip 2010, o 15:10 ]
Tytuł:  Re: Palikot kontratakuje :)

mnemosyne pisze:
Około stu komisji wyborczych na Lubelszczyźnie było usytuowanych w pobliżu parafii. Czy to właściwe? Czy nie powinno być tak, jak za sklepami z alkoholem, że komisje muszą być oddalone od kościołów? - stawiał pytania Palikot."
Mógłby być problem, że w niektórych regionach ludzie mieliby w efekcie baaaaaardzo daleko do komisji :P

Autor:  cysiek [ 5 lip 2010, o 18:24 ]
Tytuł:  Re: Palikot kontratakuje :)

Palikot to szuja. Wcale mi sie to nie podoba. Mogl sobie darowac. Zwlaszcza, ze do Kaczynskiego jest dosc merytorycznych zarzutow, ktore go pograzaja i nie trzeba sie uciekac do tkaich naprawde niesmacznych w tych okolicznosciach insynuacji.

A odsuniecie komisji nic nie da tak samo jak nic nie daje odsuniecie monopolowego. Jak ktos chce ten alkohol kupic to i tak kupi i premyci do szkoly.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/