PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 19 wrz 2019, o 08:48

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 2 lut 2010, o 16:47 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,7518 ... tacji.html

Cytuj:
Tadeusz Adamus, radny PO i wiceprzewodniczący rady miasta w Tomaszowie Mazowieckim dyskryminuje dziennikarkę lokalnego tygodnika ze względu na jej orientację seksualną. W lokalnym serwisie internetowym napisał: "Pani redaktor jako mniejszość seksualna nie ma najmniejszych szans, aby zostać kiedykolwiek radną". - To homofobia i seksizm - mówi oburzona dziennikarka. [...]

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,7519 ... adze_.html

Cytuj:
Tacy ludzie jak radny Adamus nie powinni funkcjonować w Platformie i powtarzać takich głupstw - tak poseł Janusz Palikot skomentował homofobiczne i seksistowskie wypowiedzi radnego Platformy z Tomaszowa Mazowieckiego.

Tadeusz Adamus napisał o lokalnej dziennikarce, że "jako mniejszość seksualna nie ma najmniejszych szans, aby zostać kiedykolwiek radną" i powinna myśleć "głową, nie jajnikami". - Takie wypowiedzi są karygodne i niedopuszczalne - mówił w "Komentarzach" radia TOK FM Palikot. [...]

Nieprzeczytany post: 2 lut 2010, o 21:05 
Mistrz-Magik ;)

czemu to mnie nie dziwi... z jakiegoś powodu opuściłem swe rodzinne miasto:P choć jest zielone nad wyraz;)

Nieprzeczytany post: 2 lut 2010, o 21:06 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

jeszcze materiał na ten temat z TVP Łódź, w ktorym sa wypowiedzi dziennikarki, radnego i prezydenta miasta:

http://ww6.tvp.pl/6882,20100202958169.strona

a także audycja z TOK FM - rozmowa z Palikotem i prawnikiem z towarzystwa prawa antydyskryminacyjnego:

http://bi.gazeta.pl/im/6/7519/m7519746.mp3

Nieprzeczytany post: 2 lut 2010, o 21:18 
Mistrz-Magik ;)

choć nie cierpię TITu (uważam tę gazetę za gorszą nawet od Faktu), a w szczególności artykułów pani Łuczak (z powodów osobistych), to w tej sytuacji dziwię się, czemu nie skieruje sprawy do sądu. A pan Haraśny od lat siedzi w radzie i nic z tym nie zrobi... jest okropny;] a jego żona jest feee i twierdzi, że nie umiem wręczać kwiatów;]

Nieprzeczytany post: 2 lut 2010, o 21:35 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

GrMi pisze:
choć nie cierpię TITu (uważam tę gazetę za gorszą nawet od Faktu), a w szczególności artykułów pani Łuczak (z powodów osobistych),

rany, to co ci zrobil TiT i Agnieszka Łuczak? tak czy inaczej to uwazam, ze z tym sztandarem miala racje, a gosc z braku argumentow po niej "pojechal", uciekajac sie do obelg i insynuacji. mam nadzieje, ze jednak go spotkaja jakies konsekwencje.

Nieprzeczytany post: 2 lut 2010, o 21:56 
Mistrz-Magik ;)

nie spotkają;] tomaszowem odkąd pamiętam rządzą te same osoby, naprzemiennie pod sztanadarem SLD, PO, LPR. Mogę Ci kiedyś pokazać jeden egzemplarz TiTu to zrozumiesz czemu mam taką opinię:P

Nieprzeczytany post: 3 lut 2010, o 02:09 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

GrMi pisze:
nie spotkają;] tomaszowem odkąd pamiętam rządzą te same osoby, naprzemiennie pod sztanadarem SLD, PO, LPR.

a jednak:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... yslec.html

Cytuj:
Tadeusz Adamus, radny PO i wiceprzewodniczący rady miasta w Tomaszowie Mazowieckim złożył rezygnację z członkostwa w Platformie - dowiedziało się radio TOK FM. Dziś ujawniliśmy, że radny dyskryminował dziennikarkę lokalnego tygodnika ze względu na jej orientację seksualną.

Cytuj:
Mogę Ci kiedyś pokazać jeden egzemplarz TiTu to zrozumiesz czemu mam taką opinię:P

ale ja widzialem to pismo, no i o ile faktycznie nie ma jakiegos supernowoczesnego layoutu, to jesli idzie o zawartosc to nie jest najgorzej. to przeicez lokalne pismo wtydawane w 70-tysiecznym miescie.

Nieprzeczytany post: 3 lut 2010, o 11:26 
Mistrz-Magik ;)

http://www.nasztomaszow.pl/polityka/nagonka-z-teza/
Cytuj:
Przykro to stwierdzić ale dzisiaj Platforma Obywatelska, piętnując Adamusa, zeszła do poziomu posłanki Senyszyn. Całkiem niepotrzebnie. Nie zyska w ten sposób głosów gejów i lesbijek. Oni głosują na SLD.

Ten artykuł to dopiero kpina.

Może jako osoba z zewnątrz masz inną opinię o tutejszej prasie. Może moja jest nazbyt subiektywna w związku z niesnaskami.

Nieprzeczytany post: 3 lut 2010, o 12:42 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

rany, ale sie zaczal rzucac:

Cytuj:
[...] - Wnioski wyciągnąłem, że lobby mniejszości seksualnych w Tomaszowie Mazowieckim i w całej Polsce jest bardzo silne. Długa walka o to, żeby przywrócić normalność. Moja partia poszła za poprawnością polityczną, z góry założono, że zostanę wykreślony, więc po co miałem się z końmi kopać? - pyta Adamus.

I zapowiada, że zradykalizuje swoje opinie i oceny. - Mówię tylko prawdę, że orientacja seksualna może wpływać na pewne zachowania i postawy, a jestem za to piętnowany we własnej partii - dziwi się. - Gorsze rzeczy politycy wypowiadają, także w PO i nic się nie dzieje, a tu trzeba było poświęcić jednego Adamusa. To tylko świadczy o tym, że trzeba walczyć z taki patologiami - dodaje. [...]

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... Dluga.html

GrMi pisze:
Może jako osoba z zewnątrz masz inną opinię o tutejszej prasie. Może moja jest nazbyt subiektywna w związku z niesnaskami.

nie no, to ja razej jestem uprzedzony (na +) bo moj chlopak w tej redakcji dlugo pracowal, zanim przyjechal do wawy. :P

Nieprzeczytany post: 3 lut 2010, o 16:47 
Mistrz-Magik ;)

cysiek pisze:
rany, ale sie zaczal rzucac:
nie no, to ja razej jestem uprzedzony (na +) bo moj chlopak w tej redakcji dlugo pracowal, zanim przyjechal do wawy. :P

Haha, obawiam się, że w takim razie żadna ze stron nie będzie możliwie obiektywna (o ile obiektywizm istnieje).

Lobby homoseksualne w tomaszowie silne? o.O O.o pół roku tu mnie nie ma i jakich nowości się mogę dowiedzieć. Co mnie nie dziwi, w tomaszowie mało kto w ogóle słyszał o tej sprawie. podobnie jak i większość nie ma świadomości czym się zajmuje rada miasta i całe prezydium.

Odp. samej zainteresowanej: http://www.innastrona.pl/magazyn/bequeer/agnieszka-luczak-adamus-tomaszow-mazowiecki.phtml

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]