PWGay
http://pwgay.vipserv.org/

[wyborcza.pl] na tropie Lechonia
http://pwgay.vipserv.org/viewtopic.php?f=16&t=1826
Strona 1 z 1

Autor:  ombre [ 16 maja 2008, o 17:11 ]
Tytuł:  [wyborcza.pl] na tropie Lechonia

Wczoraj usłyszałem o tym w Radiu Zet, i teraz mi się przypomniało, bo w tych samych wiadomościach mówili o sprawie, do której 7z9 właśnie podał linki. Swoją drogą, dwa homicze newsy w jednym wydaniu wiadomości? No, no. :-)
Cytuj:
Homoseksualizm Lechonia jest może tajemnicą dla telewizyjnej ekipy, natomiast każdy, kto choć trochę o autorze "Karmazynowego poematu" poczytał, doskonale o tym wie. Gdzie tu więc tajemnica, gdzie "errata"? Najciekawsza jest trzecia strona, na której pojawia się dziesięć nazwisk osób, z którymi realizatorzy zamierzają przeprowadzić wywiady w USA. Na wszelki wypadek zastrzegają: "brak informacji o datach zgonu - w razie możliwości szukać rodzin niżej wymienionych". Na tej liście znaleźli się m.in. prof. Jerzy Krzywicki, który zmarł w 2005 r., Aubrey Johnston - zmarł w 2003 r., i Marek Świecicki, który nie żyje od 1994 roku!

http://wyborcza.pl/1,75248,5212695,Wyci ... honia.html

W skrócie: TVP chce robić film o "tajemnicy" Lechonia, a w tym celu (za publiczne pieniądze) wyjeżdża do Nowego Jorku, typuje do wywiadów 10 osób, z czego 8 już nie żyje, jedna przeprowadziła się do Europy, a druga jest "przyjacielem z dzieciństwa" urodzonym 30 lat po Lechoniu.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/