PWGay
http://pwgay.vipserv.org/

HIV czyha przy drodze
http://pwgay.vipserv.org/viewtopic.php?f=16&t=1818
Strona 1 z 1

Autor:  ombre [ 13 maja 2008, o 16:21 ]
Tytuł:  HIV czyha przy drodze

Cytuj:
Krajowe Centrum ds. AIDS ostatni raz badało prostytutki w roku 2002. Testom poddano 400 kobiet z terenu całej Polski, dziewięć z nich było zakażonych. Aktualnych badań nie ma. - Z racji ograniczonych funduszy koncentrujemy się na populacjach szczególnie zagrożonych, mężczyznach mających stosunki homoseksualne, więźniach, młodzieży - mówi Anna Marzec-Bogusławska.

http://miasta.gazeta.pl/plock/1,35710,5205572.html

(grep w oku)

Autor:  manowce [ 13 maja 2008, o 18:08 ]
Tytuł: 

WTF?! :shock:

Autor:  Chlopiec [ 13 maja 2008, o 19:38 ]
Tytuł: 

ze zdania, gramatycznie rzecz biorąc, wynika że populacja szczególnie zagrożonych nie pokrywa się z mężczyznami mającymi stosunki homoseksualne. No - chyba że ktoś z tych zagrożonych się chce pokryć takiego mężczyznę - ale nie o tym mowa.
Zauważcie, że młodzież jest tam wymieniona tak samo jak mężczyźni ze stosunkami homoseksualnymi i więźniami. Oznacza to, że albo zakłada się, że mają oni podobne zagrożenie albo że stopień zagrożenia jest zupełnie różny dla wymienionych grup. W końcu nie ma powodu chyba twierdzić, że młodzież ma większe szanse noszenia hiv. Przecież im człowiek starszy, tym ma za sobą więcej okazji by się zarazić, a wirus jak już się dostanie, to nie odchodzi.
Ciekawe kiedy Krajowe Centrum ds. AIDS zajrzy na PWG z nami pogadać i nas pobadać.

Autor:  artiil [ 13 maja 2008, o 20:00 ]
Tytuł: 

Wolę sam się zbadać, a nie magicznym papierkiem na ślinę...

Autor:  ombre [ 13 maja 2008, o 20:59 ]
Tytuł: 

Ale czy to znaczy, że jeśli ktoś jest homoseksualną młodzieżą, to jego szanse na bycie abonentem Plusa są dwukrotnie większe?
Ściślej rzecz biorąc: czy szansa jest wielkością addytywną?

Autor:  Chlopiec [ 13 maja 2008, o 21:06 ]
Tytuł: 

Raczej nie. Trzeba ustalić zależności pomiędzy szansą bycia młodzieżą i jednocześnie homoseksualistą. Ewentualnie możemy założyć że szansa jest addytywna ale z nasyceniem. Choć to nie jest matematyczne podejście.

Autor:  Gidja [ 13 maja 2008, o 21:32 ]
Tytuł: 

Na podstawie dłuższego fragmentu tekstu niż tu zacytowany wydaje mi się, że grupy ryzyka zostały wybrane ze względu na niestosowanie zabezpieczeń podczas stosunków. Co by mi się zgdzało z więźniami, mężczyznami homoseksualnymi i młodzieżą (każda grupa z innych powodów).
Co do addytywności wydaje mi się, że się należy do grupy ryzyka i już :p Jeśli jesteś młodym homoseksualistą, sprzedającym swoje ciało i w dodatku przebywasz w więzieniu.. to masz szanse :P A wielkość ryzyka zależy od ilości partnerów z którymi współżyłeś bez zabezpieczeń a nie od ilości grup do której się zaliczasz ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/