PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 18 wrz 2019, o 03:21

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 18 lis 2006, o 23:19 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Biedrona dla Rzepy. Pani dziennikarka wyraźnie czerpie swój pogląd na gejowski światek wyłącznie z lektury Witkowskiego. Gratulujemy. Za to Biedroń chyba się wyrabia powoli - nie zauważyłem ani jednej rażącej gafy ;-)

Cytuj:
I nie widzi pan różnicy między demonstrowaniem nierówności społecznych czy dyskryminacji mniejszości etnicznych od propagowania stylu życia...

A kto chce propagować jakiś tam styl życia? Nic o tym nie słyszałem.

Nie będziecie - mówiąc brutalnie - wymachiwać sztucznymi penisami podczas demonstracji? Czy - mówiąc językiem z powieści "Lubiewo" Michała Witkowskiego - nie będą wypindrzone cioty demonstrować swoich wdzięków?

Nie wiem. Ale używając takich argumentów sprowadzamy tę dyskusję do poziomu kloaki.

Przepraszam, ale ja Witkowskiego cytuję. Czytał Pan "Lubiewo"?

Czytałem. Każdy tam ma swój świat i rozumiem, że te cioty z powieści Witkowskiego mają swój świat i heteroseksualni mają swój świat. Problem, który należy rozwiązać w Polsce, jest takie uporządkowanie świata, aby każdy mógł znaleźć swoje miejsce na ziemi. Bez względu na to, jaki ma kolor skóry, kolor oczu, jakiej jest orientacji seksualnej, wyznania, poglądów. Ja muszę na co dzień szanować to, że osoby heteroseksualne obnoszą się ze swoim heteroseksualizmem, trzymając się za ręce. Oglądam filmy, w których są promowane małżeństwa heteroseksualne, uśmiechnięte rodziny z dziećmi, śluby heteroseksualne są w Polsce całkowicie legalne. Więc ja też chciałbym, żeby znalazło się miejsce dla mnie, abym mógł bez obawy mówić o swojej seksualności, na takich samych warunkach jak osoby heteroseksualne. Tego problemu nie wolno ośmieszać, mówiąc, że ktoś komuś próbuje narzucić swój styl życia. Gdyby tak łatwo było coś narzucić, to osoby homoseksualne już dawno by zniknęły ze świata, bo narzucono by im heteroseksualny styl życia, którym jesteśmy otoczeni ze wszystkich stron. Żyjemy w heteromatriksie.

http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/op ... e_a_2.html

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]