PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 29 mar 2020, o 17:06

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 4 wrz 2006, o 18:51 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
dlugo sie zastanawialem, czy tu czy do dzialu "Humor" bo jaja niesamowite. przykladowa notka (co glodniejsze kawalki zaznaczam pogrubieniem):

Cytuj:
Dziś oficjalnie zaczyna się nowy rok szkolny. Roman pojechał do Dąbrówki (pod Warszawą) w powiecie wołomińskim na uroczystą akademię z udziałem Arcybiskupa Sławoja Leszka Głodzia. Widziałem też w relacji na żywo towarzyszącego im posła Szymona Pawłowskiego.

Zapamiętałem z przemówienia naszego Premiera hasło „cztery P”, czyli że szkoła ma realizować program wokół takich wartości jak:

Patriotyzm,

Prestiż (Szkoły i Zawodu nauczyciela),

Porządek (dyscyplina!)

Prawda (o człowieku i historii).

Celnie ujęte. Wielu bowiem, nawet tych „oświeconych”, do końca nie rozumie, o co idzie walka. Szkoła polska w zakresie ładu i dyscypliny po prostu dziś sobie nie radzi z łobuziakami, chuliganami i awanturnikami. Takiego delikwenta, co to bezpardonowo rozbija lekcje, ani wyrzucić za drzwi, ani usunąć ze szkoły dziś nie wolno. Nauczyciele sobie nie radzą. Anarchia kwitnie. Trzeba tu stanowczych działań: monitoring, szkoły ze specjalną dyscypliną dla nadpobudliwych, więcej wychowania, więcej karności. Szkoła musi być nowoczesna, ale także musi wychowywać na tradycyjnych wartościach, takich jak: godność, honor, szacunek dla starszych, słuszna duma (nie – pycha!), ofiarność, samozaparcie, altruizm, wyrzeczenie, ład moralny, miłość do ojczyzny. Kto tego nie rozumie, ten nigdy nie zrozumie działań Romana Giertycha. Uderzył komunę w czuły punkt. Wegetowała polska edukacja przez lata. Teraz pomału się to zmienia.

Nikt z nas nie jest za autorytarnym reżimem i krępowaniem słusznej wolności młodego człowieka. Jednak porządek być musi. Porządek jest w interesie słabszych, czasem dyskryminowanych, nieakceptowanych. Chroni przed panoszeniem się zła. I tak jak można „przegiąć” w jedną stronę – za dużo ucisku, brak swobody intelektualnej, koszarowość, wojskowy dryl, tak można i w drugą – bezład, chaos, dyktatura chuliganów i domorosłych bandziorów. Paradoksem jest, że oskarża się Romana o to, że chce on wprowadzić za dużo dyscypliny w czasach, gdy w szkole panuje anarchia.

Dziś nagrywałem wypowiedź do TVN w sprawie apelu Eltona Johna. Z Tomaszem Sianeckim. Pytał, co o tym sądzę. Powiedziałem, co myślę. Że bardzo E.J. cenię jako artystę, że nawet oglądałem jego koncert w telewizji. Ale że uważam go za człowieka głęboko nieszczęśliwego. Każdy normalny mężczyzna wie, że prawdziwe szczęście, to być dobrym i wiernym mężem, mieć dobrą i kochającą, wyrozumiałą żonę oraz mieć dobre i kochane dzieci. Szczęście jest w realizacji powołania rodzinnego i ojcowskiego (względnie matczynego). Natomiast kłamliwa propaganda o Polsce niesie się po świecie, że tu biją pederastów, że tu antysemici, że tu faszyści. I E. J. zaapelował „o niedyskryminowanie” homoseksualistów. Tymczasem im tu lepiej jak gdzie indziej. Robią kariery, startują na posłów, biorą grubą kasę od Unii na walkę z urojoną „dyskryminacją”. Sir Elton pewnie tego nie wie i aż mało się nie popłakał nad losem „uciśnionych”.

Rano w sejmie miałem bardzo interesujące spotkanie z jednym ze znanych obrońców życia. Podarował mi przepiękny, mały znaczek – stópki dziecka poczętego w 10. tygodniu ciąży, wpisane w serce, a obok Aniołek, który strzeże życia niewinnego. Piękny. Przyniósł ten Pan 200 znaczków ze stópkami dziecka, do wpinania w klapę, dla tych działaczy Ligi, którzy chcą zamanifestować swoje stanowisko „Za Życiem”. Przyniósł też 500 sztuk tzw. „Jasiów”. To z kolei są malutkie laleczki, naturalnej wielkości dziecka poczętego w 10. tygodniu ciąży. Te „dzieciaczki”, ok. 8 cm wielkości, już raz w sejmie rozdaliśmy wszystkim posłom 2 lata temu. Zrobiły wrażenie. Wcześniej bowiem pani Senyszyn złożyła poprawkę do ustawy chroniącej życie, by całkowicie dopuścić legalność zabijania nienarodzonych. Liga zorganizowała wówczas w sejmie tą słynną wystawę za Życiem; rozdawaliśmy „Jasie”, ulotki, organizowaliśmy konferencje. Wtedy lewica miała przewagę w sejmie. Ale Opatrzność Boża dopomogła. O ok. 10 głosów Senyszynowa przegrała. Wybiegła wściekła z sejmu, aż się jej miotła poszarpała. Dwa lata temu batalię o Życie wygraliśmy. Zobaczymy, jak będzie teraz. Mamy sporo determinacji, więc tak łatwo nie ulegniemy.

czy nie urocze? zwlaszcza motyw z prawdziwym szczesciem rodzinnym i z malenkimi dzieciaczkami mordowanymi przez szatanska Senyszyn ;P

calosc pod adresem: http://wierzejski.blog.onet.pl/

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 4 wrz 2006, o 23:50 
Chłopiec
Awatar użytkownika

To do kompletu jeszcze uzupełnienie z onetu: http://wiadomosci.onet.pl/1380534,11,item.html

count your blessings now
'fore they're long gone

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]