PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 9 gru 2019, o 21:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 30 kwie 2006, o 18:06 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Cytuj:
68-letni Józef R.-P. przez lata przyjmował pacjentów w swoim prywatnym gabinecie w Krakowie. Podawał się za doktora habilitowanego psychologii, asystenta w Rosyjskiej Akademii Nauk, autora prac wykorzystywanych nawet przez Pentagon

/.../

R.-P. zapewnia, że od – jak to określa – "napadu prokuratury" – nie przyjmuje już pacjentów. Jednak reporter programu TVN Superwizjer umówił się na wizytę. Za konsultację w sprawie drętwienia rąk i nóg, podczas której reporter został poddany bolesnemu rażeniu prądem, Rawicz - Popławski wziął 200 zł i kazał przyjść nazajutrz. Jednak nie pojawił się w gabinecie.

"Dlaczego wprowadził mnie pan w błąd, podając fałszywe dane? – powiedział przez telefon reporterowi. – Banda sk…, pani prokurator i inni usiłują mi imputować pewne rzeczy. Jestem szalenie czujny jako psycholog, ja jestem po KGB, więc żadna k… menda mnie nie wyprowadzi w pole.

...a jakby leszcz ogłosił, że leczy elektrowstrząsami homoseksualizm, to by został wiceministrem zdrowia w rządzie Marcinkiewicza-Kaczyńskiego-Rydzyka...
taka kariera zmarnowana... ludzie nie myślą ;-)

http://wiadomosci.onet.pl/1315141,11,item.html

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]