PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 19 mar 2024, o 04:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 28 lis 2011, o 08:07 
No cóż, moje dotychczasowe randki były nieudane, jestem strasznie nieśmiały i małomówny (czyli zupełnie przeciwnie niż w Internecie), rozmowa się nie kleiła, odpuściłem więc sobie to na jakiś czas. Teraz chcę spróbować ponownie, idę z kimś niedługo na randkę, znacie jakąś fajną i tanią kawiarnię/pub na Starym Mieście? I o czym warto rozmawiać żeby nie skończyło się jak zawsze czyli na długim milczeniu z mojej strony......? Od kiedy spotykam się częściej z ludźmi to jestem bardziej komunikatywny, ale dalej daleko mi do zachowywania się naturalnie i swobodnego prowadzenia rozmowy......


Na górę
  
 
Nieprzeczytany post: 30 lis 2011, o 09:19 
Ok, to w sobotę wiem już gdzie, a jutro mam pierwszą z randek w tym tygodniu w Złotych Tarasach - lepiej iść do La Fragola na lody gdzie są małe stoliczki czy do Velvet Baru w Multikinie, gdzie są duże stoliki:
Obrazek
? Strasznie mnie stresują spotkania w 4 oczy (preferuję spotkania grupowe) i wolałbym zachować tak duży odstęp jak to możliwe jeśli dobrze nie znam danej osoby, bo bardzo się lękam takich sytuacji i to widać, ale velvet bar to tandetne miejsce na randkę. :/


Na górę
  
 
Nieprzeczytany post: 30 lis 2011, o 19:56 
Wy tu sobie żarty, a ja chciałem tylko uzyskać jakąś radę, staram się zwalczyć swoją nieśmiałość na przeróżne sposoby, a spotkania w 4 oczy to jest dla mnie apogeum skrępowania, nerwowe rozglądanie się po otoczeniu, drżenie rąk, czerwone policzki, przestraszony wyraz twarzy itp. - wybiorę chyba jednak tę La Fragolę - i tak pewnie przez moją nieśmiałość nic z tego nie wyjdzie, ale przynajmniej będę mieć poczucie, że próbowałem i może jestem bliżej do przełamania lęku i swobodnego prowadzenia rozmowy.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group