PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 19 mar 2024, o 06:53

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 11:12 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi

Rejestracja: 3 kwie 2011, o 16:09
Posty: 663
Pod wpływem filmu The Social Network pomyślałem sobie by zrobić portal społecznościowy dla nas w rodzaju pierwotnego Facebooka, na którym również tak jak tam byłby ranking zdjęć. Czy bylibyście czymś takim zainteresowani? Jestem to w stanie wykonać, a kolejne funkcjonalności dodawać z czasem. To mogłaby być witryna zamknięta, do której dostęp otrzymywałoby się po zaproszeniu. Głównym problemem są zdjęcia, a konkretnie ich brak..... Co sądzicie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 13:28 
Offline
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2008, o 01:40
Posty: 2418
Lokalizacja: Praga Północ
Możemy zrobić ranking awatarów 8)
Głosuję na swój ;]

_________________
hań-ba, hań-ba...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 14:17 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi

Rejestracja: 3 kwie 2011, o 16:09
Posty: 663
Proszę o rzeczową i poważną dyskusję - czy chcielibyście mieć portal społecznościowy zbudowany od podstaw przeze mnie. Zainwestowałbym w powstanie takiego portalu własne środki finansowe i czas!


Ostatnio zmieniony 11 lis 2011, o 15:58 przez nowy, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 14:26 
Offline
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 kwie 2005, o 23:28
Posty: 1743
Lokalizacja: Jedyna słuszna strona Wisły
To ja mam takie pytanie: po co? Co takiego, czego nie ma gdzie indziej, będzie akurat tam?

_________________
We have to make books cool again. If you go home with somebody and they don't have books - don't fuck them.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 14:41 
Offline
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:14
Posty: 1078
Czy to nie jest pomysł na stronę fotka.pl?

Za to zdecydowanie brakuje w Internecie miejsca, w którym można by stworzyć listę osób, na które jest się obrażonym :p

_________________
To mężczyzna powinien starać się o mężczyznę, a nie mężczyzna o mężczyznę!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 15:14 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi

Rejestracja: 3 kwie 2011, o 16:09
Posty: 663
Z tego co się orientuję jest problem co dalej z forum, kto będzie adminem, kto będzie je modyfikował itd. Obecnie społeczność pwgay dysponuje tylko tym forum, ja proponuję stworzenie portalu, którego forum będzie tylko częścią (oczywiście forum również stworzyłbym samodzielnie więc nie byłoby problemu z rozbudową, modyfikacją itp. jak w przypadku phpBB). Portal społecznościowy to coś więcej niż forum, to nowa forma interakcji, mógłbym rozbudowywać serwis o kolejne konieczne elementy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 16:06 
Offline
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 kwie 2005, o 23:28
Posty: 1743
Lokalizacja: Jedyna słuszna strona Wisły
Niestety, nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie: co takiego będzie dawał nam nowy serwis, a czego nie dają nam dotychczasowe?
Po drugie: to nic osobistego, ale mimo wszystko wolę, by moimi danymi zarządzał np. Zuckerberg, niż osoba z PWGay, która nie dała się poznać jako godna zaufania.

_________________
We have to make books cool again. If you go home with somebody and they don't have books - don't fuck them.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 16:36 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi

Rejestracja: 3 kwie 2011, o 16:09
Posty: 663
- stworzyć portal dla osób z pwgay nie warto, bo nikt mi nie ufa więc nie będzie się tam rejestrował,
- administrować tym serwisem nie mogę, bo nikt mi nie ufa,
- zorganizować zlotu nie mogę, bo nikt mi nie ufa,
- zaprosić na spotkanie nie mogę, bo nikt z forum nie przyjdzie, gdyż mi nie ufa,
- mnie zaprosić na spotkanie też nikt nie zaprosi, bo mi nie ufa,

omg...... pytanie co robić żeby ktoś zaufał jak nic nie można robić, bo nikt nie ufa......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 17:15 
Offline
Mistrz-Magik ;)

Rejestracja: 30 paź 2011, o 20:49
Posty: 425
W jakim celu? żeby chociaż to forum nie gotowało się we własnym sosie to było by dobrze... Zróbcie reklamę na swoich wydziałach najpierw.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 17:38 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi

Rejestracja: 3 kwie 2011, o 16:09
Posty: 663
izotop pisze:
W jakim celu? żeby chociaż to forum nie gotowało się we własnym sosie to było by dobrze... Zróbcie reklamę na swoich wydziałach najpierw.


Reklama nic nie da, widać wyraźnie nie tylko po tym forum, że jego potencjał się wyczerpał. Bo co można tu robić? Tylko pisać na forum. Jest niby funkcja dodawania przyjaciół, ale jakby jej nie było, nie ma mikrobloga, nadrzędnym i jedynym elementem tego serwisu jest forum, chyba na dzisiaj to już trochę za mało żeby przyciągnąć ludzi, nie ma w sobie nawet nic elitarnego jak kiedyś Grono. Dlaczego ludzie - studenci homo wolą przesiadywać w innych serwisach społecznościowych niż na tym forum? Chociaż może faktycznie ktoś jeszcze wierzy, że przyczyną małej ilości użytkowników jest obecność takich ludzi jak ja... mamy już inny świat niż czasy gdy to forum powstawało, ludzie chcą czegoś więcej niż tylko forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 18:03 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
zaufanie jest jak pieniądze. Właściwie to pieniądze są jak zaufanie. Jak się ich nie ma, to jest trudno podejmować np. jakieś inwestycje. I tu jest tak samo.

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 18:13 
Offline
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lis 2008, o 02:16
Posty: 789
Lokalizacja: elektryczny
ale po co? mamy fejsbuka, mamy forum, więc po co więcej kombinować?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 18:54 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
nowy pisze:
izotop pisze:
W jakim celu? żeby chociaż to forum nie gotowało się we własnym sosie to było by dobrze... Zróbcie reklamę na swoich wydziałach najpierw.


Reklama nic nie da, widać wyraźnie nie tylko po tym forum, że jego potencjał się wyczerpał. Bo co można tu robić? Tylko pisać na forum. Jest niby funkcja dodawania przyjaciół, ale jakby jej nie było, nie ma mikrobloga, nadrzędnym i jedynym elementem tego serwisu jest forum, chyba na dzisiaj to już trochę za mało żeby przyciągnąć ludzi, nie ma w sobie nawet nic elitarnego jak kiedyś Grono. Dlaczego ludzie - studenci homo wolą przesiadywać w innych serwisach społecznościowych niż na tym forum? Chociaż może faktycznie ktoś jeszcze wierzy, że przyczyną małej ilości użytkowników jest obecność takich ludzi jak ja... mamy już inny świat niż czasy gdy to forum powstawało, ludzie chcą czegoś więcej niż tylko forum.

Zauważ:
jeśli chcesz coś takiego zrobić dla obecnych PeWuGejowiczów i w związku z tym pytasz ich o zdanie i poparcie, to robisz to dla dosyć niedużej grupy ludzi - bo jak sam twierdzisz, na PWG jest mało użytkowników.
Jeśli chcesz coś takiego zrobić dla dużej grupy ludzi, a nie głównie tych, co są na PWG, to nie ma zbytnio sensu rezygnować z powodu małego zainteresowania wśród samych obecnych PeWuGejowiczów.

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 19:27 
Offline
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sie 2011, o 11:28
Posty: 435
nowy pisze:
- stworzyć portal dla osób z pwgay nie warto, bo nikt mi nie ufa więc nie będzie się tam rejestrował,
- administrować tym serwisem nie mogę, bo nikt mi nie ufa,
- zorganizować zlotu nie mogę, bo nikt mi nie ufa,
- zaprosić na spotkanie nie mogę, bo nikt z forum nie przyjdzie, gdyż mi nie ufa,
- mnie zaprosić na spotkanie też nikt nie zaprosi, bo mi nie ufa,

omg...... pytanie co robić żeby ktoś zaufał jak nic nie można robić, bo nikt nie ufa......


zachowywać się jak przystało na studenta pw ? Zbudować od nowa zaufanie, chodź szczerzę Ci powiem, że to będzie bardzo bardzo bardzo trudne w Twoim przypadku. Przynajmniej w mojej ocenie. NIe potrafiłbym zaufać Tobie ;] by potem czytać o sobie na innym forum tudzież blogu jaki to jestem.

nowy pisze:

Reklama nic nie da, widać wyraźnie nie tylko po tym forum, że jego potencjał się wyczerpał. Bo co można tu robić? Tylko pisać na forum. Jest niby funkcja dodawania przyjaciół, ale jakby jej nie było, nie ma mikrobloga, nadrzędnym i jedynym elementem tego serwisu jest forum, chyba na dzisiaj to już trochę za mało żeby przyciągnąć ludzi, nie ma w sobie nawet nic elitarnego jak kiedyś Grono. Dlaczego ludzie - studenci homo wolą przesiadywać w innych serwisach społecznościowych niż na tym forum? Chociaż może faktycznie ktoś jeszcze wierzy, że przyczyną małej ilości użytkowników jest obecność takich ludzi jak ja... mamy już inny świat niż czasy gdy to forum powstawało, ludzie chcą czegoś więcej niż tylko forum.



Jak nie mylę się , jestem w Twoim wieku. Na obecną chwilę mam sentyment do forum. Zmieniło się. Bardzo się starałem (pewnie w małym stopniu ale zawsze coś) by forum otworzyło się na nowych użytkowników. Ale jak patrzę na Twoją osobę to kurde jest mi tak przykro że z tych starań zrobiłeś "śmietnik". Nie potrzeba tutaj nowoczesności! Tutaj jest pewna tradycja która i tak została już unowocześniona i wystarczy! A jak Ci się nie podoba to wypad!

Myślałem, że ja jestem tutaj ogromnym trolem itd lecz porównując Ciebie do mnie to jestem takim małym robaczkiem. CZŁOWIEKU OGARNIJ SIĘ! DAJ ŚWIĘTY SPOKÓJ TEMU FORUM I UŻYTKOWNIKOM! Bo tylko męczysz! wrrrrrrr! Dorośnij troszeczkę, zniknij z naszego świata! DAJ NAM W KOŃCU [cenzura] ODPOCZĄĆ OD SIEBIE! BEZ BANA TYLKO Z TWOJEJ WŁASNEJ WOLI! Myśl o Tobie sprawia mi ból głowy! Jak przemyślisz swoje zachowanie ! To wróć będzie nam bardzo miło ale nie pisz co się zmieniło lecz kurde pokaż to bo mam dość tych wypocin Twoich !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 19:59 
Offline
Mistrz-Magik ;)

Rejestracja: 30 paź 2011, o 20:49
Posty: 425
zróbcie se tajna grupę na FB i miejcie problem z głowy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group