PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 19 mar 2024, o 06:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 20:04 
Offline
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sie 2011, o 11:28
Posty: 435
chciałeś powiedzieć "zrób se tajną grupę na fejsie" :D :devil: ?:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 5 lis 2011, o 20:28 
Offline
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 maja 2006, o 22:52
Posty: 390
A ja proponuje na początek wrócić do chomików i zobaczyc co z tego wyniknie.
Fellow, innastrona, gayromeo, gaylife, do tego PWG? A po co? Zeby zrobić z tego kolejny seksportal, na którym erotomani będę sie trzepać przy fotkach?

Już to widzę:
- Makaron*) ładną sobie wkleilem focię?
- Lubie_to, ale zobacz jakie z Cacho**) jest ciacho - trzeba go koniecznie wyrwac na zlocie, napisze do niego priva...
- e tam [cenzura] jest, brzydkie ma skarpetki
itd, itp...)

Sądzę, że czego oko nie widzi tego sercu nie żal - dzięki temu największych zjebów mamy poza forum i można na forum spokojnie popatrzeć na mózgi u jednych lub ich niedobór u innych.
Tak trzymać.

Zresztą wybacz - z tego co Cię poznałem, dyskretny jesteś jak bąk w wannie.
Nie dostaniesz wiec ode mnie jako admin ani pół-ćwierci danych osobowych poza ogolnodostępnymi.
Za to nikt Ci nie broni założyć własnego portalu. Zdrowsze to, niż przyklejać sie niczym do statku i twierdzić, ze razem gdzieś płyniemy.

PS. Ale funkcjonalność "Obrażony na" byłaby użyteczna. Polecam też "nie lubię (go)" Możnaby nawet wyrzucać na pierwsza strone ranking najbardziej obrażalskich. Tego akurat nigdzie nie ma. Im wiecej ludzi Cie obrazi tym wiecej Cie obejrzy...

hmmm...
http://www.obrazsie.pl.
Ta strona może byc Twoja!

*) - zbieżnośc nicków przypadkowa
**) - zbieżnośc nicków również przypadkowa
(edit 23.28, Sz)

_________________
- kochanie, włóż od tyłu
- żółw


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 6 lis 2011, o 15:35 
Offline
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 kwie 2005, o 23:28
Posty: 1743
Lokalizacja: Jedyna słuszna strona Wisły
Nowy, będzie przydługo i z morałem, ale:

W kwestii zaufania - na to każdy z nas indywidualnie pracuje. Jestem na forum 6 lat i jest tu kilku chłopaków, za których dałbym się pociąć (przy czym wcale nie wiem, czy oni za mnie też), ale znakomitej większości nie powierzyłbym zarządzania moją prywatnością i wcale nie dlatego, że mi się czymś narazili. Dostęp - chociażby na FB - duża część ma, ale to jest tylko dostęp.
Ty w przeszłości zachowałeś się tak, a nie inaczej, więc - moim zdaniem - nie możesz być zdziwiony tym, że społeczność Ci teraz nie ufa. Spójrz na to tak: społeczność akceptuje mnie jako moderatora, ale jestem przekonany, że spora część nie chciałaby mnie widzieć administratorem, a znikoma (jeśli ktokolwiek) powierzyłaby mi dostęp do swoich rozbudowanych profili (które, jeśli dobrze rozumiem ideę serwisu społecznościowego, zakłada Twój projekt).

Moje pytanie o funkcje Twojego serwisu nie było - zdziwiony? - złośliwe. Ja zwyczajnie nie wiem, czym on miałby się różnić od już dostępnych.
Co tam ma być? Zdjęcia? Grupy? Forum? Etc.....?
Dla mnie zawsze najważniejsze było to, co mogę z ludzi tutaj wyczytać. Co piszą, jak piszą, jakie mają poglądy, czy są otwarci, zamknięci w sobie etc. Widziałem ich myśli, emocje, lęki, radości. Dopiero na zlocie poznawałem ludzi. Zlot był jak myszkowanie po zapomnianym strychu, bo nigdy nie było wiadomo, kogo się tak naprawdę znajdzie, ani jak on będzie wyglądał (a czasami wyglądał kompletnie inaczej, niż pisał).
Jeśli potem poczułem do kogoś miętę (a nauka radziecka zna takie przypadki), lub ktoś poczuł do mnie (takie o dziwo też zna), to możesz być pewny, że znaleźliśmy drogę do siebie.
Dlatego dla mnie PWGay to właśnie forum.

To wszystko, co wysmażyłem powyżej, to tylko moja prywatna opinia.

Jeśli uważasz, że Serwis Społecznościowy dla Studentów Homoseksualnych jest potrzebny, to możesz nad nim pracować. Gdy powstanie, każdy będzie miał możliwość sprawdzenia, czy mu z nim po drodze, a być może do tego czasu Ty sam pokażesz innym, że mogą Ci zaufać.

_________________
We have to make books cool again. If you go home with somebody and they don't have books - don't fuck them.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 6 lis 2011, o 21:45 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
A ja bym chciał zauważyć, jak dużą niechęć wzbudza to, kto się chce podjąć stworzenia jakiegoś tam portalu i że chyba bardzo nas to negatywnie nastraja co do całego pomysłu portalu. Dodam też, że oferując swoje dane "profesjonalistom" z Gayromeo, Gejowa, Fellowa, czy Kumpello, również oddajemy je zapewne jakimś homoseksualistom, którzy się trochę znają na informatyce i którzy w dużej mierze nie muszą się wcale różnić od Nowego. Przykładowo - większość z nas ma bardzo negatywne zdanie o publicznym zachowaniu naczelnego gaylife, a podejrzewam, że część z nas ma tam jakieś konta. Albo drugi przykład: co by było, gdyby Nowy zatrudnił się w którymś z tych portali. Czy gdybyście dowiedzieli się o tym fakcie, usunęlibyście z tego portalu swoje dane? A jakby zatrudnił się w polskim oddziale Facebooka (jeśli takowy istnieje)? Albo w Google?

Puma* pisze:
Na obecną chwilę mam sentyment do forum. Zmieniło się. Bardzo się starałem (pewnie w małym stopniu ale zawsze coś) by forum otworzyło się na nowych użytkowników.
W sumie to ciekawe, bo o ile słabo Cię znam, to moim zdaniem PWG się bardzo niewiele zmieniło i że dużo bardziej zmieniło się Twoje podejście, które prezentujesz na forum. Choć nie jestem przekonany, czy to stała zmiana.

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 7 lis 2011, o 12:15 
Offline
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 maja 2006, o 22:52
Posty: 390
Tam świadomie komuś i w jakimś celu coś powierzyliśmy.
Podobnie tutaj. Też był "ktoś" i był "cel". Nie chciałbym by ktoś inny zmieniał ten cel w trakcie zabawy, na cel bardziej prozaiczny i popularny. Od realizacji popularnych potrzeb są wyżej wspomniani.
Nie śmiałbym negować idei stworzenia portalu. Ale neguję w ramach tegoż (a przynajmniej traktuję z dużą rezerwą) chęć zmiany specyfiki naszej społeczności na bardziej wizualną.
Bo to już nie będzie ta społeczność.

Życze sukcesu w inicjatywie tworzenia nowego_facebooka, ale nie pod tym szyldem - nie chciałbym by ktoś kto nie rozumie specyfiki naszego forum (a widać to w każdym jego kroku) burzył tę specyfikę dlatego, że chcialby sobie pooglądać.

_________________
- kochanie, włóż od tyłu
- żółw


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 7 lis 2011, o 12:37 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
Mi się wydaje, że Nowy chciałby stworzyć swoje własne dzieło społecznościowe, które z PWG miałoby tyle wspólnego, że być może znaleźliby się na nim jacyś obecni użytkownicy PWG, być może byłoby skierowane do studentów (głównie uczelni technicznych) i być może liczyłby na to, że na PWG umieścimy link do jego portalu. Jak chce - niech robi, choć nie wiem czy odniesie sukces. PWG w ten sposób raczej nie popsuje.

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 7 lis 2011, o 13:04 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi

Rejestracja: 3 kwie 2011, o 16:09
Posty: 663
szamot poogladac? A ty w ogole zdajesz sobie sprawe ile pracy potrzeba by zbudowac portal spolecznosciowy samodzielnie? Moze juz daj mi spokoj. Chlopiec na szczescie zna mnie duzo lepiej od ciebie bo wielokrotnie z nim korespondowalem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 7 lis 2011, o 15:52 
Offline
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2008, o 01:40
Posty: 2418
Lokalizacja: Praga Północ
A może zamiast powielać schemat, lepiej stworzyć coś czego jeszcze w internecie nie ma? Poszukać niszy?*
*O ile to możliwe, że w internecie czegoś nie ma... ; D
Wydaje mi się, że portale typu Nasz Autobus, Nasza Cela i Nasze Koszary (których był wykwit swojego czasu) nie odniosły sukcesu wzorując się na Naszej Klasie. Podobnie nie wieszczę sukcesu dla portalu typu Cock-Book

_________________
hań-ba, hań-ba...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 7 lis 2011, o 17:16 
Offline
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 maja 2006, o 22:52
Posty: 390
nowy pisze:
szamot poogladac? A ty w ogole zdajesz sobie sprawe ile pracy potrzeba by zbudowac portal spolecznosciowy samodzielnie? ...
Nie obchodzi mnie o nakład pracy - to nie mój problem. Tylko cel tejże.
Syzyf też swój głaz pchał. Zaj'ebał się na śmierć, tylko do dziś nikt nie wie po co.

Nie jesteś w stanie wyjaśnić w kilku zdaniach czemu to ma służyć - to mam swoją interpretację. Wolno mi.

Cytuj:
Chlopiec na szczescie zna mnie duzo lepiej od ciebie bo wielokrotnie z nim korespondowalem.
I znowu nas obrzygałeś swoim Ego. Bo co ta informacja ma do meritum?

_________________
- kochanie, włóż od tyłu
- żółw


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 7 lis 2011, o 17:36 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi

Rejestracja: 3 kwie 2011, o 16:09
Posty: 663
pare miesiecy temu gdy ogloszono ze forum zostanie zamkniete to poruszalem z chlopcem kwestie tego co wtedy, chlopiec to ladnie opisal wyze. Szczegolow nie zdradze bo to byla nasza prywatna rozmowa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 11 lis 2011, o 13:32 
Offline
Rusałka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2009, o 10:19
Posty: 1318
Lokalizacja: WAWA
nowy pisze:
Pod wpływem filmu The Social Network pomyślałem sobie by zrobić portal społecznościowy dla nas w rodzaju pierwotnego Facebooka, na którym również tak jak tam byłby ranking zdjęć. Czy bylibyście czymś takim zainteresowani? Jestem to w stanie wykonać, a kolejne funkcjonalności dodawać z czasem. To mogłaby być witryna zamknięta, do której dostęp otrzymywałoby się po zaproszeniu. Głównym problemem są zdjęcia, a konkretnie ich brak..... Co sądzicie?

Film był dobry, pomysł jest zły. Chyba, że bardzo dokładnie wymyślisz, dla kogo byłby to portal (przykładem: www.gastronauci.pl , temu portalowi wróżę przyszłość). No, i że masz paręset tysięcy, złotych na początek - facebook, google, NK wymagały znaczących inwestycji (głównie w infrastrukturę, łącza, content) zanim zaczęły cokolwiek zarabiać. Albo znasz kogoś, kto ma.

Puma* pisze:
CZŁOWIEKU OGARNIJ SIĘ! DAJ ŚWIĘTY SPOKÓJ TEMU FORUM I UŻYTKOWNIKOM! Bo tylko męczysz! wrrrrrrr! Dorośnij troszeczkę, zniknij z naszego świata! DAJ NAM W KOŃCU [cenzura] ODPOCZĄĆ OD SIEBIE! BEZ BANA TYLKO Z TWOJEJ WŁASNEJ WOLI! Myśl o Tobie sprawia mi ból głowy! Jak przemyślisz swoje zachowanie ! To wróć będzie nam bardzo miło ale nie pisz co się zmieniło lecz kurde pokaż to bo mam dość tych wypocin Twoich !

No, ale po co i czy to warto się tak denerwować? Nie bij Nowego, bo się spocisz :mrgreen:

_________________
Даже если вам немного за тридцать
Есть надежда выйти замуж за принца


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 12 lis 2011, o 21:50 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2009, o 23:14
Posty: 635
Lokalizacja: Geodezja i Kartografia
Dobrze chłopcy- porozmawialiście sobie, a teraz albo wracacię do rozmowy dotyczącej wątku albo zamykam go. Dodatkowo każdy kto od teraz pochwali się brakiem roztropności i napisze nie na temat dostanie natychmiastowe ostrzezenie.

edit: Posty nie na temat zostały przeniesione do działu Posty usunięte.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 13 lis 2011, o 17:29 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
Nowy, a Ty znasz jakichś ludzi z poza aktualnego PWG, którzy byliby zainteresowani Twoim pomysłem?
Błażej pisze:
albo wracacię do rozmowy dotyczącej wątku albo zamykam go. Dodatkowo każdy kto od teraz pochwali sie brakiem roztropnosci i napisze nie na temat dostanie natychmiastowe ostrzezenie.
To chyba nie byłoby uzasadnione aktualnym regulaminem.

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 13 lis 2011, o 17:55 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi

Rejestracja: 3 kwie 2011, o 16:09
Posty: 663
Portal jest w trakcie tworzenia, nie zdradzę kto stanowiłby moją grupę docelową i jaką miałbym potencjalną konkurencję żeby nie ukradziono mego pomysłu, a to ma szansę powodzenia. :D Główna trudność to pozycjonowanie, bez tego niewiele osiągnę, ale może z czasem ktoś kto zajmuje/zajmował się pozycjonowaniem tego forum się przyłączy? Przydałaby się także osoba od grafiki i CSS, bo nie bardzo lubię zajmować się rzeczami związanymi z wyglądem - zainteresowani pisać na PW. Przewiduję utworzenie prototypu z podstawowymi funkcjonalnościami i wówczas zbadanie rynku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 19 lis 2011, o 18:41 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi

Rejestracja: 3 kwie 2011, o 16:09
Posty: 663
Czas ujawnić pewne szczegóły: portal będzie zawierał bardzo uproszczoną wersję forum, gdyż nie będzie to najważniejsza z funkcjonalności, działy na forum będą zbliżone do działów na tym forum, dostęp do pewnych rzeczy będzie tylko dla zarejestrowanych użytkowników, np. do galerii zdjęć (oczywiście wgranie fotek nie będzie obowiązkowe), portal nie będzie skierowany na sex, a wgrywanie erotycznych fotek będzie zakazane, ale jedną z istotnych rzeczy będzie to czy ktoś jest w związku czy nie - przynajmniej w filmie o początkach facebooka było tak to przedstawione, że to przyciągnęło sporą grupę ludzi. Funkcjonalności będzie więcej, a ja na razie przedstawiłem tylko ich część. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group