PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 18 wrz 2019, o 11:52

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 17 sty 2010, o 11:47 
Emanacja Pi i Sigmy

zimowa sesja nie ma drugiej tury tak jak letnia.
I trzeba zdać tyle ile się da - najlepiej wszystko
Zwykle nie wywalają ludzi już po pierwszym semestrze :D ale to zależy od bieżącego dziekana.

Nieprzeczytany post: 17 sty 2010, o 13:15 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

najważniejsze to nie gromadzić niezaliczonych rzeczy, bo potem masz ciągnący się za sobą coraz większy balast... i pewnego dnia budzisz się na 5 roku i nie możesz absolutorium dostać :P

Nieprzeczytany post: 17 sty 2010, o 15:34 
Chłopiec
Awatar użytkownika

TeenieWeenie pisze:
co jeżeli nie uda mi się zdać egzaminu przed 12.02

Na elektronice było tak, że trzeba było spełniać wymagania skomplikowanego systemu punktowego, zdobywając odpowiednią liczbę jednostek w różnych kategoriach. Jeśli miało się wystarczająco dużo punktów, to po prostu kontynuowało się studia (zazwyczaj z koniecznością powtórzenia przedmiotu). Jeśli się miało punktów mniej, to się płaciło. Jeśli jeszcze mniej, to wyrzucali człowieka ale jeśli miał odpowiednio długi staż, to pozwalali mu robić wznowienia. A jak już zdecydowanie za mało, to studia się kończyły.
Generalnie trzeba było mieć odpowiednio dużo JD oraz JDK, zaliczać przedmioty przed semestrami krytycznymi, zdobywać dużo bonusowych JK, żeby później nie płacić i mieć średnią powyżej 3, choć pogłoski mówiły, że ówczesny dziekan przepuszczał gdy średnia przekraczała e.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 17 sty 2010, o 18:18 
Mistrz

na moim roku matematyki na mini jedna trzecia odeszla po pierwszej sesji. trzeba zdac ile tylko sie da. jezeli nie uzyskasz do konca sesji 20 pktow napisz od razu podanie do dziekana majchrowskiego o warunkowa rejestracje. pamietam, ze niektorzy z jedynie 13 pktami szli dalej.

Nieprzeczytany post: 18 sty 2010, o 01:40 
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

TeenieWeenie pisze:
ja mam pytanie co do sesji zimowej :P

mam wyznaczone dwa terminy egzaminów, zapewne jeden to jest poprawkowy, sesja trwa do 12.02, co jeżeli nie uda mi się zdać egzaminu przed 12.02? i nie zdobędę tych 20 pkt ECTS? zostaje się wykreślonym? czy jest takie coś jak terminy poprawkowe, jak np. w letniej we wrześniu?

Na WCh wypieprzają wszystkich. Albo masz 23 ECTSy, albo bye bye... I nie ma litości, żadne podania nie pomagą- tylko choroba :)
Po pierwszym i drugim semestrze jest niezły wypad.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]