PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 20 sie 2019, o 16:14

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: zapytanie
Nieprzeczytany post: 22 maja 2010, o 15:31 
Mam do was pytanie ,w tym roku pisałem maturę , lecz niestety matura z matmy i fizy nie poszła mi najlepiej :( spodziewam się ze bede miał gdzies tak 167-176 punktów bo nie wiem jak mi tą mature ocenią :? . Moim marzeniem jest studiować budownictwo , myśle że raczej powinnem sie dostac , ale w razie to wole sie przygotowac na najgorsze :evil: . Jestem ciekaw czy jest możliwe żeby w czasie studiów zmienić wydział(czy kierunek) i kiedy taka zmiana jest możliwa (coś wyczytałem że to zależy od średniej ?), oraz po jakim czasie ?? Naprzkład jakbym sie nie dostał na IL , i bym poszedł na IŚ czy byłoby możliwe żeby dało się przenieść np po 1-szym roku czy po 1-szym semestrze bezporawiania matury ??

Tytuł: Re: zapytanie
Nieprzeczytany post: 22 maja 2010, o 16:40 
Chłopiec
Awatar użytkownika

CMP pisze:
Jestem ciekaw czy jest możliwe żeby w czasie studiów zmienić wydział(czy kierunek) i kiedy taka zmiana jest możliwa (coś wyczytałem że to zależy od średniej ?), oraz po jakim czasie ?? Naprzkład jakbym sie nie dostał na IL , i bym poszedł na IŚ czy byłoby możliwe żeby dało się przenieść np po 1-szym roku czy po 1-szym semestrze bezporawiania matury ??

Przenoszenie się nie jest takie proste - wydziały funkcjonują raczej oddzielnie i o ile w ramach wydziału da się przenieść z kierunku na kierunek - jak się pozalicza jakieś dodatkowe przedmioty, to z wydziału na wydział będzie jeszcze trudniej - choć pewnie trochę zależy od samego wydziału. Moi znajomi, którzy się przenosili z wydziału na wydział po pierwszym roku, zaczynali na nowym wydziale od początku.

A Ty skąd jesteś? Masz chłopaka? Jaki numer buta? :P

count your blessings now
'fore they're long gone

Tytuł: Re: zapytanie
Nieprzeczytany post: 14 cze 2010, o 00:14 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Na IL ostatnimi czasy wysokie progi punktowe, jak ja szedłem to przyjmowali mniej osób a progi były niższe. Teraz przyjmują 300 osób a progi i tak są wysokie. Na przenosiny bym raczej nie liczył, raczej będziesz musiał zacząć od pierwszego roku.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]