PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 23 wrz 2019, o 07:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 20 sty 2010, o 00:32 
Newbie

Witam mam pytanie jakie sa przecietne place dla ludzi od razu po studiach bez doswiadczenia mgr inż. elektroniki i telekomunikacji na wat-cie w pracach jako serwisant , elektronik , automatyk, monter itp. Obecnie poszukuje pracy i wszedzie pytaja sie o moje oczekiwania czy 2400-2600 netto na poczatek to nie sa zbyt wygorowane ambicje ?

Nieprzeczytany post: 20 sty 2010, o 00:43 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Nigdy nie pracowałem w taki sposób, ale może jak poderwiesz szefa, to się uda. :)

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 20 sty 2010, o 14:42 
Newbie

czyli sugerujesz ze za duzo oczekuje na poczatek?

Nieprzeczytany post: 20 sty 2010, o 16:34 
Chłopiec
Awatar użytkownika

zenek555 pisze:
czyli sugerujesz ze za duzo oczekuje na poczatek?

Nawet się zbytnio nie zastanawiałem. Chciałem tylko sprawdzić, czy wiesz, że trafiłeś na forum osób homoseksualnych PW (test się nie udał, bo nadal nie wiem).
Niemniej... 2400-2600 netto wydaje się kwota niemala jak na czlowieka zaraz po studiach, bez doswiadczenia. Co wiecej, w zawodach typu "serwisant", "monter" zazwyczaj polegaja glownie na doswiadczeniu, a wyksztalcenie nie ma wiekszego znaczenia (nie wiem jak na WAT, ale na PW nie nauczysz sie niczego nowego na temat serwisowania i montowania, niz umiales przed studiami). Automatyk i elektronik - tu wyksztalcenie juz sie liczy, ale zazwyczja umiejetnosci tez. Proponowalbym sugerowac 3-miesieczny okres probny z obnizona pensja, kiedy to nauczylbys sie dokladnie tego czego robia w danej firmie, a oni by Cie dobrze poznali. Po okresie probnym moglbys zapewne chciec 2500 zl netto, choc wszystko zalezy od firmy.
Tzn - ja bym tak chyba postepowal, ale moja pierwsze pracowe doswiadczenia mialem dosyc dawno, w trakcie studiow, wiec zaczynalem inaczej.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]