PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 23 wrz 2019, o 00:57

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 24 wrz 2009, o 13:46 
No wiec, od 1 pazdziernika bede na I roku na PW (przynajmniej tak mi sie wydaje...) wydzial MiNi: Computer Science i potrzebuje pogadac z kims kto jest BARDZO ZYCZLIWY :aniol: i poswiecilby chwile czasu na to zeby pomoc mi sie ogarnac w sprawie studiow. Ja nawet nie wiem kiedy / gdzie sie idzie pierwszy dzien na ta wspaniala uczelnie nie mowiac juz o wybieraniu sportu na wf i jakichs innych szczegolach etc. Na stronie wydzialu nie moge znalezc zadnych przydatnych informacji oprocz nr telefonow do sekretariatu... nie wiem nawet gdzie moge zobaczyc liste uczniow przyjetych na kierunek : D. Niech ktos pomoze mi sie obudzic, dzienx. (nie musi to byc osoba koniecznie z Computer Science a nawet z MiNi) bo kazda informacja mi sie przyda : -).

PS: tak, wiem gdzie jest Gmach Glowny

gg: 2104360

Z gory dzieki.

Nieprzeczytany post: 24 wrz 2009, o 17:26 
Mistrz
Awatar użytkownika

Masz jeszcze samorząd studencki, w GG (gmachu głównym) instytucje studenckie jak choćby NSZ, itd. Pytaj wszystkich co napotkasz ich na swojej drodze, a ktoś ci odpowie :)

Jeżeli chodzi o rozpoczęcie roku to ja dostałem przy pomocy listu analogowego karteczkę gdzie jest rozpoczęcie roku akademickiego. Jeżeli ty takowej nie masz to zadzwoń do dziekanatu i zapytaj, gdzie i kiedy odbędzie się immatrykulacja. Podczas niej dostaniesz indeks, legitymację. Potem będziesz mógł sprawdzić plan zajęć w dziekanacie, itp.

Co do WF, to polecam turystykę pieszą :P Chyba, że preferujesz bardziej ruchliwe sporty jak pływanie, koszykówkę, piłkę nożną, narty, wspinaczkę, itp... Wszystko będzie ci przedstawione na pierwszym WF.

Nieprzeczytany post: 24 wrz 2009, o 19:07 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Może po prostu wybierz się do dziekanatu i sprawdź? Albo zadzwoń i spytaj, w której jesteś grupie? Tam czasem naprawdę daje się dodzwonić ;)
Za moich czasów pod dziekanatem były wywieszane informacje - kto jest w której grupie; obok były listy zajęć - która grupa jakie ma zajęcia, gdzie się one odbędą i kiedy.

Swoją drogą - jeszcza pamiętam, jak trzeba było na przerwie przenieść się z InżL do gm. SW. Jakoś ciągle się wszyscy spóźniali... ;) Czy teraz też tak bywa?

Nieprzeczytany post: 24 wrz 2009, o 22:38 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

e tam, na razie się tym nie przejmuj, wszystko powiedzą ci w trakcie.

to jest politechnika a nie wojsko :D

Nieprzeczytany post: 25 wrz 2009, o 01:53 
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Ja jestem na Computer Science obecnie. Jeśli chodzi o rozpoczęcie roku to dzień wcześniej było spotkanie (informacje na tablicy ogłoszeń w sekretariacie). A propos 1 października to w zasadzie większość przyszła tylko na immatrykulacje wydziałową (otrzymanie indeksów i pierwszy wykład).

Jakby jakieś pyatnia były to zapraszam na gg: 5923913.

Pozdrawiam

(a reszta informacji jak np WF będą przedtawione po immatrykulacji, wybiera się go dopiero parę dni po rozpoczęciu roku, zresztą inforamcje też już przekaze nowowybraby starosta).
Język obcy będzie dopiero na drugim semestrze :)

Nieprzeczytany post: 28 wrz 2009, o 18:41 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Co to by było, gdyby naszego forum nie było!

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 28 wrz 2009, o 21:03 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Ciekawe, że wydział informatyczny ma taką awersję do umieszczania informacji w internecie. I pomyśleć, ze ja narzekam na stronę swojej uczelni...

Nieprzeczytany post: 28 wrz 2009, o 23:11 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

MSPANC:
Przychodzi baba do lekarza ze studentem w d.pie.
- Co Pani jest?
- Dziekanat.

A serio - mini jest właśnie takie... mini. Chociaż "rozkład jazdy" (xls, fuj...) znalazłem w 5 minut. Może czasem trzeba poszukać?
Przypisania nazwisk do grup bym się nie spodziewał - z powodu ochrony danych osobowych.

Nieprzeczytany post: 1 paź 2009, o 18:37 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Mal pisze:
Ciekawe, że wydział informatyczny ma taką awersję do umieszczania informacji w internecie. I pomyśleć, ze ja narzekam na stronę swojej uczelni...

Cóż.. uczelnia musi zwabić studenta. Takie uczelnie nie jak PW nie muszą się tym martwić, renoma ich przyciąga i raczej nie zniechęci ich to, że na stronie wydziału nie ma jakiś materiałów, a takie materiały przecież ktoś musiałby opublikować.. a to czas.. a kto go ma na robienie czegoś czego nie musi ?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]