PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 6 kwie 2020, o 12:55

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Odpowiedz
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Treść wiadomości:
Wprowadź tutaj treść wiadomości. Nie może ona mieć więcej niż 60000 znaków. 

Emotikony
:shakefist: ;p :p :czytaj: :geek: :yyy: :fight: :quiet: :jupi: :wall: :ysz: :beczy: :dunno: :devil: :byodood: :foch: :hurra: :stupidme: :beachslap: :pocieszacz: :tuli: :wnerw: :zief: :D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :-P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :* :aniol: :glaszcze: :hahaha: :olaboga: :padam: :papa: :angel:
Wyświetl więcej emotikon
Opcje:
BBCode wyłączony
Emotikony włączone
Wyłącz emotikony
Wyłącz przetwarzanie odnośników
Pytanie
PW to skrót od nazwy uczelni: "... Warszawska" Podaj pełne rozwinięcie skrótu "Polibuda".:
To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
   

Przegląd tematu - Bezpłatny warsztat rozwoju osobistego dla osób LGBT
Autor Wiadomość
  Tytuł:  Bezpłatny warsztat rozwoju osobistego dla osób LGBT  Odpowiedz z cytatem
Witam,
jestem psychologiem i psychoterapeutą, od ponad pięciu lat pracującym z osobami LGBT (warsztaty, konsultacje psychologiczne, psychoterapia indywidualna, grupowa oraz par). Stworzyłem i realizuję Program pomocy psychologicznej i rozwoju osobistego dla osób homo- i biseksualnych „Tęczówka”.

Zapraszam na BEZPŁATNY warsztat pt.:

W KONTAKCIE Z TOBĄ I SOBĄ …,
czyli o znaczeniu tożsamości LGBT dla bycia w relacji z innymi … oraz ze sobą

Dla kogo?
Warsztat przygotowano z myślą o osobach LGBT (lesbijkach, gejach, osobach biseksualnych i trangenderowych). To zaproszenie kierowane jest do osób pełnoletnich.

O czym?
Jesteś osobą LGBT. Jeśli tak zdecydujesz, swoją tożsamość LGBT możesz komunikować innym. Jeśli to robisz, to zawsze „na swój sposób”. Możesz o tym mówić (np. ujawniając się przed najbliższymi lub spowiadając się), możesz działać (np. okazując miłość osobie tej samej płci lub szukając możliwości zmiany swojej seksualności). Sposób porozumiewania się ze Światem w tej sprawie wynika wprost ze znaczenia, jakie nadajesz byciu osobą LGBT („Fakt, że jestem osobą LGBT oznacza dla mnie, że …”).

Ten warsztat to forma poszerzania samoświadomości. W relacje z innymi zawsze wnosisz tę część siebie, która związana jest z Twoją tożsamością LGBT (nawet wtedy, kiedy jej nie ujawniasz!). Czy zastanawiałeś(-aś) się kiedyś, jak to robisz? Czy potrafisz rozróżnić te sposoby bycia w relacji z innymi, które Tobie – jako osobie LGBT – służą oraz te, które mogą przynosić Ci psychiczną i/lub fizyczną szkodę? Najbardziej ogólnie: czy jesteś świadomy(-a) znaczenia, jakie nadajesz byciu osobą LGBT, dla nawiązywania relacji z innymi i kontaktu ze sobą samym/sobą samą?

Te zajęcia mają Ci pomóc w przyglądnięciu się, w jaki sposób fakt bycia osobą LGBT może mieć znaczenie dla budowania przez Ciebie i bycia w relacji z innymi (np. partnerem/partnerką, rodziną, przyjaciółmi, znajomymi, współpracownikami). Po drugie, będą one szansą lepszego zrozumienia, w jaki sposób bycie osobą LGBT może określać Twoją relację ze sobą samym/sobą samą ( tak!) – chodzi tu o m.in. kontakt z własnymi uczuciami, potrzebami, akceptację dla ciała i seksualności.

Warsztat będzie podzielony na trzy części: [1] Ty w relacjach z osobami o normatywnej tożsamości płciowej (osobami hetero, identyfikującymi się z płcią biologiczną, tradycyjnymi rolami płciowymi itd.), [2] Ty w relacjach z innymi osobami LGBT, [3] Ty w kontakcie ze sobą.

Informacje organizacyjne znajdziesz na stronie Programu Tęczówka: http://www.psychoterapia-lgbt.pl

Zapraszam serdecznie,
Daniel Bąk
Post : 4 kwie 2011, o 23:31

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group